GÜLTAŞ MAKİNA

GÜLTAŞ KESİCİ TAKIM MAK. YED. PAR. ELK. İLETİŞİM SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ
Ziya Gökalp Mah. İkitelli org.san.böl. Dersankop sanayi sitesi S6B Blok No:117 Başakşehir / İstanbul

TELEFON
0212 671 35 23

FAKS
0212 671 35 26

MAIL
iletisim@gultas.net

TARİHÇE

Firmamız 1993 yılında istanbul topçular demirkapıda imalatına başlamıştır, makine ve dişli sektörünün talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda dişli kesici takımlar üretmeye başlamıştır, zaman değiştikçe bizde değişime ve teknolojiye ayak uydurup konvansiyonel ve CNC makine parkımızla dişli kesici takım, ve endüstriyel kesici takım, makine yedek parçalar üretimi ile birlikte hizmete devam etmekteyiz, ülkemizde çok değerli üretimler yapan yurdumuzun yüz akı olan çelik fabrikalarının ve lastik fabrikalarının yedek parçalarınıda üretmekteyiz, bu üretimler bizim daha güçlü bir makine parkı ve iyi ekip arkadaşları oluşturmamıza vesile oldu, 2002 yılında istanbulun sanayi merkezi olan ikitelli org. San. Bölgesine yerleştik, şu anda 1700 m şirketimizin kendi mülkü olan imalat ve ofis alanımızla hizmete devam etmekteyiz, geleceğe yerli ve milli üretim yapan çok değerli dost ve müşterilerimizle beraber emin adımlarla ulaşmak dileğiyle.


VİZYON

Geniş ürün yelpazesi ile Türkiyede sektörümüzde lider olarak, kalite ve fiyat ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek, yurt içi ve yurt dışı satışlarıyla ülkemizde isdihdama katkı sunmak. Geleceğe Yatırım yapıp emin ve güçlü adımlarla ilerlemek.

MİSYON

Kesici takım ve makine Yedek parçaların en iyi şekilde üretilerek tedarikçisi olduğumuz firmalara sunulması, çalışma arkadaşlarımızla beraber gelişerek ve genç kuşaklarımızla beraber rekabetçi ve sürdürülebilir yüksek kaliteli ürünleri üreterek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak hizmete devam etmek.444 1 487

Hafta içi ve Cumartesi 09:00 - 18:00